Vieta vestuvėms Vilniuje – vienas svarbiausių aspektų, ruošiantiems vestuvių šventę. Ne paslaptis, jog jaunieji, organizuodami gražiausią gyvenimo šventę neretai užduoda sau klausimą: "Kur švęsti vestuves Vilniuje ir Vilniaus rajone?" arba "Kur yra geriausia vieta vestuvėms Vilniuje?".

Tatjanos Dvaras – tai ne tik restorano nuoma Vilniuje ar tiesiog sodybos nuoma Vilniaus rajone. Tai daugiau negu tik pokylių salės nuoma šventėms ar pobūvių salės nuoma vestuvėms. Tai, visų pirma, kolektyvas, kuris pasirūpins Jūsų vestuvių organizavimu iki mažiausių smulkmenų, iš kurių susideda Jūsų vestuvių šventė.


Tatjanos Dvaro vieta vestuvėms Vilniuje tai:
  • Jūsų vestuvių organizavimas - pokylių salės dekoravimas, patiekalų ruošimas, malonus ir dėmesingas aptarnavimas visos šventės metu, individualus požiūris ir užsakovo norų išpildymas.
  • Daugiau negu restorano nuoma Vilniuje. Jūsų gražiausiai šventei Tatjanos Dvaras pristato viso dvaro nuomą, o tai suteikia galimybę vestuvių šventę atšvęsti ne tik prabangiai dekoruotojo pokylių salėje, bet ir mėgautis prabangiomis šventės akimirkomis dvaro vidiniame kieme.
  • Maisto ruošimas - profesionalūs virtuvės virėjai pasirūpins nepaliekančiais abejingų šaltais užkandžiais, gardžiais karštais patiekalais bei burnoje tirpstančiais desertais Jūsų meilės šventei.
Kodėl sodybos nuoma Vilniuje - puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms?
Sodybos nuomos kaina apima visos puotos organizavimą, o tai yra: prabangios pokylių salės nuoma, talpinančios iki 120 svečių, iš kurios taip pat yra atskiras išėjimas į sodybos vidinį kiemą. Dvaro vidiniame kieme, kur yra įrengtas šiuolaikinis ir prabangus fontanas, puikiai tinka įsiamžinti nuotraukose, o taip pat mėgautis neapsakomais gamtos vaizdais bei pailsėti nuo miesto šurmulio.

Kuo vestuvių šventė mūsų dvare išskirtinė?
Tatjanos Dvaro pobūvių salės nuoma vestuvėms išsiskiria ne tik savo prabangiu interjeru, bet ir firminiu patiekalu.

Vestuvių šventė dvi dienas
Sparčiai populiarėjanti paslauga - vestuvės su nakvyne - jau keleris metus yra realizuojama ir sėkmingai įgyvendinama mūsų dvare. Jaukiai įkurti kambariai leidžia apgyvendinti svečius po pirmos vestuvių dienos bei pasiruošti antrajai vestuvių dienai. Jauki ir komfortiška nakvynė užtikrins ramų poilsį po triukšmingos šventės, o Jūsų svečiai neturės vargti grįždami namo. Antrą vestuvių dieną savo svečius lepiname šviežiu, gamtoje iškeptu šašlyku.