Sodyba vestuvėms
Vieta vestuvėms Vilniuje

Ieškote erdvės surengti savo svajonių vestuves? Tatjanos dvaras - tai puikus pasirinkimas. Mūsų sodyba vestuvėms įsikurusi tik 20 min. nuo miesto centro suteikia išskirtinį patogumą ir užtikrina komfortišką šventės atmosferą. Tatjanos Dvaro sodyba vestuvėms Vilniuje yra apsupta gamtos, kas suteikia unikalią galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio. Vidinis kiemas su išskirtinio stiliaus fontanu leis akimirkai pabėgti nuo džiaugsmingos šventės ir bendrauti su į šventę susirinkusiais svečiais.Vestuvės sodyboje – į ką verta atkreipti dėmesį?
Vestuvių organizavimas sodyboje – atkreipkite dėmesį ne tik į pokylių salės vestuvėms interjerą, bet ir aplink ją esančią aplinką – sodyba šventėms Tatjanos Dvaras yra įsikūrusi žavingoje vietoje – gamta ir tyla suteikia vietovei unikalaus charakterio, o sodybos vidiniame kieme išskirtinio stiliaus įrengtas fontanas puikiai tiks įsiamžinti nuotraukose.
Vestuvės sodyboje – išties puikus sprendimas ruošiantiems trukšmingai šventei. Sodybos nuoma vestuvėms – po visą naktį trukusios šventės jaunieji ir jų svečiai galės atsipalaiduoti patogiuose ir jaukiai įrengtuose kambariuose, kad Jūsų svečiai neturėtų vargti ir grįžti namo po triukšmingos šventės.
Tatjanos dvaras – sodybos nuoma vestuvėms Vilniaus rajone, kur ryte vietoj žadintuvo Jus pažadins gamtos garsai ir sultingi kvapai šviežio šašlyko, kuris pasotins Jūsų gomūrį antrą vestuvių dieną.

Sodybos nuoma Tatjanos dvaras – privalumai:
+ Patogus privažiavimas – sodyba šventėms Tatjanos Dvaras yra įsikūrusi vos 20 min. nuo miesto centro, o prie jos veda naujas asfaltuotas kelias;
+ Nemokama saugoma automobilių stovėjimo aikštelė užtikrins, kad kiekvienas Jūsų svečias ras vietos prisiparkuoti;
+ Sodyba vestuvėms užtikrina ne tik vietą vestuvėms Vilniuje, bet ir nakvynę sviečiams;
+ Negaliojantis draudimas dėl fejerverkų ir garsios muzikos iki 00 val.;
+ Pobūvių salė Vilnuje, kuri talpina iki 120 žmonių;
+ Sodyba šventėms yra apsupta gamtos;
+ Profesionalus vestuvių organizavimas ir ilgametė patirtis šioje srityje;
+ Vestuvių šventė 2 dienas su nakvyne vietoje;
+ Begalė fotogeniškų vietų vestuvinėms nuotraukoms;
+ Skaniausi patiekalai iš šviežiausių produktų.

Tatjanos dvaro sodyba vestuvėms – pagalvota apie mažiausias smulkmenas
Gera virtuvė, stiliaus pojūtis ir svečių patenkinimas – tuo vadovaudamas Tatjanos dvaras daro viską, kad savo svečiams suteiktų nepamirštamų įspūdžių ir užtikrintų maksimalų komfortą.
Vestuvių meniu sudarysite kartu su mūsų virtuvės šefu, kuris patars Jums, kokius patiekalus rinktis ir kaip pasotinti susirinkusius svečius.

Vestuvės sodyboje – individualus požiūris
Individualus požiūris į kiekvieną vestuvių detalę užtikrins, kad viskas būtų tobula. Vestuvių salė bus papuošta taip, kaip svajojote. Mūsų prioritetas yra suprasti, ko reikia nuotakai ir jaunikiui. Vestuvėms siūlome platų vestuvinių paslaugų spektrą — nuo salės dekoravimo iki pilno vestuvių organizavimo.
Sodybos nuomos kaina vestuvėms apima:
+ Pokylių salės nuoma;
+ Karšti patiekalai bei užkandžiai;
+ Profesionalus aptarnavimas;
+ Stalų dekoras.

Sunku sugalvoti geresnę vietą savo vestuvėms nei Tatjanos Dvaras. Jūsų svečius sužavės modernus interjeras ir jaukios spalvos, paukščių čiulbėjimas bei gamtos aromatai.
Mūsų sodybos nuoma vestuvėms yra jūsų galimybė sukurti išskirtinę atmosferą ir unikalią vestuvių pasaką.
Jei taip įsivaizduojate savo vestuves, kviečiame į Tatjanos dvaro sodybą vestuvėms Vilniaus rajone.
Tatjanos Dvaras – Jūsų paslaugoms.
Sodyba vestuvėms Vilniuje
Sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje
Vieta vestuvėms Vilniuje
Sodybos nuoma vilnius
Sodybos nuoma vestuvėms Vilnius
Dvaro nuoma vestuvėms Vilniuje
Kur švęsti vestuves