Tatjanos Dvaras
Jūsų šventė - mūsų rūpestis
Tatjanos dvaro sodyba, įsikūrusi tik 20 minučių kelio nuo Vilniaus centro kviečia švęsti įsimintiniausius pobūvius prabangiai įrengtoje pokylių salėje. Tatjanos Dvaras – tai vieta Jūsų šeimos šventėms: gimtadienių organizavimas, salės nuoma vestuvėms, banketai Vilniuje, krikštynų šventė restorane, pokylių salės nuoma kitoms šventėms.


Sodybos nuoma šventėms.
Tatjanos Dvaras – tai ne tik restorano nuoma šventėms, tai kur kas daugiau. Švęsdami mūsų dvare, turite galimybę šventės akimirkomis džiaugtis ne tik restorano patalpuose, bet ir į šventės atmosferą pasinerti gamtoje – Tatjanos Dvaro vidiniame kieme, o po liksmos šventė pasilikti dvaro įkurtuose kambariuose ramiam poilsiui. Tatjanos Dvaras – tai daugiau negu tik pokylių salės nuoma, tai dvaro nuoma šventėms su atskiru išėjimu į vidinį kiemą!

Restorano nuoma šventėms.
Restoranas vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, banketams Vilniuje Tatjanos Dvare visada maloniai aptarnaus ir pasotins jūsų gomurį. Mūsų virtuvėje dirba tik profesionalūs ir kvalifikuoti meistrai, kurie išmano savo darbą, todėl patiekalai visada bus aukščiausio lygio.

Nakvynė Vilniuje.
Tatjanos Dvaro įkurtuose kambariuose kviečiame pasilikti ne tik po triukšmingos šventės, bet taip pat atvykti pailsėti nuo miesto šurmulio.

Svečių namai Vilniuje.
tatjanos Dvaras kviečia ne tik pasilikti po triukšmingos šventės, bet ir apsistoti ilgiau. Teritorijoje yra įrengtas atskiras namelis, kuris puikiai tinka darbuotojų apgyvendinimui ilgesniam arba trumpesniam laikotarpiui. Darbuotojų apgyvendinimas – galimybė užtikrinti komfortišką nakvynę darbuotojams.
Dvaro nuoma Vilniuje
Restorano nuoma jubiliejui
Restorano nuoma
Dvaras nuoma Vilniuje
Sodyba šventėms