Salių nuoma Vilniuje
Tatjanos Dvare

Organizuojate vestuves, gimtadienį, krikštynas? Ieškote jaukios vietos gedulingiems pietūms? O gal planuojate įmonės vakarėlį arba konferenciją? Jūsų paslaugoms siūlome salių nuomos paslaugas su visais patogumais netoli Vilniaus, ramioje vietoje gamtos apsuptyje. Jūsų laukia erdvios salės, skanus ir puošnus maistas, apgyvendinimo paslaugos ir kiti privalumai.

Pobuvių salės nuoma Vilniuje

Organizuojant bet kurią šeimos arba įmonės šventę vienas iš aktualiausių klausimų – pobuvių salės nuoma. Internete galima rasti platų pobuvių salės pasirinkimą, nuo pobuvių salių nuomos iki restorano nuomos Vilniuje. Kokį variantą geriau pasirinkti savo šventei? Pobuvių salės nuoma „Tatjanos Dvare“ – vienas iš optimaliausių ir patraukliausių pasirinkimų. Pobuvių salė randasi gamtos apsuptyje, tylioje ir ramioje vietoje, bet tuo pačiu ir visai netoli Vilniaus, dėl ko puikiai tiks kaip konferencijai, taip ir vestuvėms.


PlačiauGalerijaPobūvių salės nuoma banketams Vilniuje


Pokylių salės nuoma Vilniuje

Artėja gimtadienis arba įmonės šventė? Planuojate krikštynas? Organizuojate vestuves? Susidūrėte su artimaus žmogaus netiktimi? Pokylių salės nuoma – aktualus klausimas organizuojant bet kurią šventę arba artimųjų, draugų, kolegų susitikimą. Pokylių salė „Tatjanos Dvare“ puikiai tiks bet kuriai progai! Pokylių salėje Vilniuje galėsite susitikti su artimais žmonėmis, draugais, kolegomis ir organizuoti Jūsų svarbią dieną jaukiai, bet tuo pačiu ir puošniai.


PlačiauGalerijaPokylių salė Vilniuje


Banketinės salės nuoma Vilniuje

Banketo organizavimas – labai atsakingas procesas, atimantis daug laiko ir pastangų. Pagrindinis rūpestis organizuojant banketą – banketinės salės nuoma. Būtent nuo banketinės salės aplinkos, pateikto maisto ir aptarnavimo priklauso visų svečių šventine nuotaika. Banketinė salė „Tatjanos Dvare“ – tai erdvi, puošni, jauki ir malonia vieta visai netoli Vilniaus, ramioje vietoje. Čia Jūsų šventė taps ypatingai įsimintina ir paliks tik šilčiausius prisiminimus.


PlačiauGalerijaBanketinės salės nuoma Vilniuje


Konferencijos salės nuoma Vilniuje

Suplanuota svarbi konferencija, o Jūs dar nežinote kur ją pravesti? Nenorite oficialios, niurios, neįsimintinos salės ir ieškote jaukios, šviesios, ramios vietos kur galima būtų susitikti ne tik darbo reikalais, bet ir poilsiui? Tuomet mes turime ką Jums pasiūlyti! Konferencijos salė „Tatjanos Dvaras“ – rami ir jauki vieta netoli Vilniaus miesto, kur galėsite susitikti su kolegomis, paragauti skanių pietų, aptarti darbo klausimus, išgerti kavos ir net pasilikti tolimesniam dvare poilsiui.


PlačiauGalerijaKonferencijos salės nuoma


Kitos mūsų paslaugos
Pasinaudokite ir kitomis mūsų paslaugomis!