Tatjanos Dvaras
Vieta Jūsų šventei
Vestuvės — iškilminga ceremonija ir bene gražiausia šventė mūsų gyvenime, todėl nenuostabu, kad jaunavedžiai nori jas suorganizuoti kuo įsimintiniau. Svajojate apie geriausias vestuves? Bet nežinote, kurgi surengti savo šventę? Nuo kompetentingo vestuvių banketo organizavimo priklauso ne tik jaunavedžių ir svečių nuotaika, bet ir visos šventės atmosfera.
Tatjanos Dvaras pasirūpins Jūsų švente
Tatjanos Dvaras — tai puiki vieta Jūsų linksmoms, įsimintinoms ir triukšmingoms vestuvėms! Mūsų didžioji ir mažoji pokylių salės suteikia galimybę švęsti Jūsų gražiausias vestuves, pakvietus visus savo bičiulius ir giminaičius. Tatjanos Dvaro kolektyvas pasirūpins Jūsų šventės organizavimu ir išpildys visus Jūsų norus. Vestuvių srityje dirbame jau daug metų ir per šį laiką įgijome daug patirties, tad patikėję savo šventės organizavimą mums — tikrai nenusivilsite. Mes pasidalinsime sukaupta patirtimi, rekomendacijomis ir suorganizuosime Jūsų išsvajotas vestuves už prieinamą kainą. Vestuvių puotai siūlome platų vestuvinių paslaugų spektrą — nuo salės dekoravimo iki pilno vestuvių organizavimo. Skanus ir įvairus maistas, moderniai įrengtos vestuvių salės, dėmesingas aptarnavimas, patogumas ir švara — visa tai sukuria malonią ir džiugią svečių nuotaiką, tai reiškia — įsimintiniausias vestuves. Stalų serviravimas, patiekalų ruošimas, fejerverkai, muzikantai, fotografai, renginio vedėjai, salės apipavidalinimas, dekoracijos, prisiminimų filmas — visa tai gali būti pritaikyta pagal Jūsų pageidavimus, kuriant gražiausią gyvenimo šventę.

Plačiau Galerija
Tatjanos Dvaras — geriausia vieta vestuvėms
Pasiruošimas vestuvėms — tai maloni ir kruopšti užduotis. Visi jaunavedžiai trokšta, kad svečiai ilgai prisimintų jų vestuves, todėl stengiasi jas suorganizuoti kuo geriau. Ruošdamiesi vestuvių šventei dažniausiai kyla klausimas: „Kur švęsti?“. Dauguma jaunavedžių renkasi restoraną.
Kodėl verta pasirinkti Tatjanos Dvaro restoraną vestuvėms?
Jums nereikės sukti galvos dėl salės ar stalų dekoravimo – viskuo pasirūpinsime mes ir pasistengsime realizuoti Jūsų svajones.
Garantuojame Jums aukštos klasės aptarnavimą.
Nebereikės ieškoti, kas paruoš Jums skanius patiekalus. Neturėsite sukti galvos dėl produktų šviežumo, gėrimų kokybės, ypač karštuoju metų laiku, viskuo pasirūpins mūsų virtuvės profesionalūs virėjai.
Jauki restorano erdvė padės sukurti malonią atmosferą visos ceremonijos metu.
Modernus ir klasikinis interjeras pripildys Jūsų vestuves jaukiomis ir švelniomis aukso spalvomis, todėl salė atrodys itin prabangiai.
Tatjanos Dvaro restoranas pasirūpins Jūsų iškilmingų vestuvių ne tik pirmąja diena, bet ir suorganizuos Jums antrąją vestuvių dieną. Antrąją vestuvių dieną galėsite mėgautis gardžiaisiais patiekalias, tarp jų — skanūs, švieži šašlykai, iškepti gamtoje — Tatjanos Dvaro vidiniame kieme.

Plačiau Galerija
Kodėl verta pasirinkti Tatjanos Dvarą vestuvėms?
– Tatjanos Dvaras įsikūręs netoli Lietvos sostinės — vos 15 min. nuo Vilniaus centro
– Praleisdami laiką čia pailsėsite nuo miesto šurmulio, nes Tatjanos Dvaras yra gamtos apsuptyje
– Iš pobūvių salės yra atskiras išėjimas į lauko terasą ir vidinį kiemą
– Prabangus, klasikinis interjeras
– Jauki ir šilta atmosfera karaliaus visos ceremonijos metu
– Didžiojoje pokylių salėje yra pakankamai vietos šokiams, tad Jūsų svečiai tikrai neliūdės
– Pokylių salėje yra įrengtas kondicionerius, tad net šokant nebus per karšta
– Į kainą įskaičiuotas papuošimas: kėdžių užvalkalai, staltiesės, bei vieta svečių transportui
– Gražiai sutvarkytas Tatjanos Dvaro vidinis kiemas leis Jums ne tik mėgautis puikiais vaizdais, bet ir prisidaryti daugybę nuostabių nuotraukų Jūsų prisiminimams

Plačiau Galerija
Vestuvės Tatjanos Dvare
Jūsų šventės Tatjanos Dvare