Sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje
Svarbiausia gyvenimo šventė išsvajotoje sodyboje

Vestuvės – svarbiausia ir gražiausia gyvenimo šventė. Ruošdamiesi vestuvėms, jaunavedžiai nori jas suorganizuoti taip, kad ši šventė įsimintų ilgam ir būtų nepakartojama.

Sodyba nuomai Vilniuje – puikus pasirinkimas Jūsų ypatingai dienai. Tatjanos Dvaras yra įsikūręs visai netoli Vilniaus centro, bet puiki padėtis ir gamtos apsuptis leidžia atšvęsti vestuves be miesto šurmulio, o taip pat mėgautis neapsakomais gamtos vaizdais Tatjanos Dvaro vidiniame kiemelyje.

Vestuvės sodyboje
Švęsdami vestuves Tatjanos Dvare liksite pilnai patenkinti Jūsų ypatinga diena, nes šioje srityje dirbame jau ne pirmus metus. Sukaupta didžiulė patirtis padės suorganizuoti nepakartojamą Jūsų šventę.
Sodyba Tatjanos Dvaras talpina iki 120 svečių savo erdvingoje ir prabangioje pokylių salėje.
Iš pobūvių salės yra atskiras išėjimas į Tatjanos Dvaro vidinį kiemą, kuriame puikiausiai tinka įsiamžinti nuotraukose.

Tatjanos Dvaro sodyba Jūsų šventėms!
Tatjanos Dvaro sodybos nuoma vestuvėms užtikrina jaukią ir šiltą atmosferą visos ceremonijos metu. Modernus ir klasikinis interjeras pripildys Jūsų vestuves jaukiomis ir švelniomis aukso spalvomis, todėl salė atrodys itin prabangiai.
Į sodybos nuomos kainą yra įskaičiuota:
* Pokylių salės nuoma
* Karšti patiekalai bei užkandžiai
* Profesionalus aptarnavimas
* Stalų dekoras

Tatjanos Dvaras pasirūpins viskuo!
Vestuvių puotai siūlome platų vestuvinių paslaugų spektrą — nuo salės dekoravimo iki pilno vestuvių organizavimo. Skanus ir įvairus maistas, moderniai įrengtos vestuvių salės, dėmesingas aptarnavimas, patogumas ir švara — visa tai sukuria malonią ir džiugią svečių nuotaiką, tai reiškia — įsimintiniausias vestuves. Stalų serviravimas, patiekalų ruošimas, fejerverkai, muzikantai, fotografai, renginio vedėjai, salės apipavidalinimas, dekoracijos, prisiminimų filmas — visa tai gali būti pritaikyta pagal Jūsų pageidavimus, kuriant gražiausią gyvenimo šventę.

Vestuvių šventė dvi dienas
Sodyba Tatjanos Dvaras pasirūpins Jūsų iškilmingų vestuvių ne tik pirmąja diena, bet ir suorganizuos Jums antrąją vestuvių dieną. Antrąją vestuvių dieną galėsite mėgautis gardžiaisiais patiekalias, tarp jų — skanūs, švieži šašlykai, iškepti gamtoje — Tatjanos Dvaro vidiniame kieme.

Jūsų Tatjanos Dvaras


Galerija
Sodyba vestuvėms Vilnius
Sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje
Vestuvių šventės Vilniuje
Sodybos nuoma Vilniuje
Vestuvės sodyboje Vilniuje