Svečių namai Vilniuje
Miegas yra aukso grandinė, rišanti mūsų kūnus su sveikata

Žaluma apsuptas Tatjanos Dvaras kviečia pailsėti ir skirti laiko sau! Nakvynė Vilniuje mūsų įrengtose svečių namuose – puiki galimybė pasigrožėti gamta bei atsipalaiduoti nuo miesto šurmulio ir kasdieninio darbo.

Svečių namai Vilniuje
Svečių namai "Tatjanos Dvaras" suteikia galimybę pasilikti po triukšmingos šventės, pailsėti gamta apsuptame dvare, atsipalaiduoti ir skirti laiko sau.

Tatjanos Davras suteikia šias apgyvendinimo galimybes:
* Jauki nakvynė po šventės
* Šeimos bei verslo svečių nakvynė
* Turistų apgyvendinimas

Nakvynė vairuotojams ir brigadoms:
* Darbuotojų nakvynė Vilniuje
* Statybininkų apgyvendinimas
* Vilkikų vairuotojų apgyveninimas

Jauki nakvynė Vilniuje
Tatjanos Dvaras yra įsikūręs netoli Vilniaus centro. Žaluma apsuptas dvaro vidinis kiemas suteikia galimybę šiltą vasaros dieną pramogauti lauke – išsimaudyti lauko baseine, pasinaudoti lauko terasa, išsikepti skanių šašlykų ir sukurti šventę sau.
Didelė teritorija kuo puikiausiai tinka vaikų žaidimams – čia galima ir palakstyti, ir pažeisti specialiai mažyliams įrengtame namelyje. O tuo tarpu, kai vaikai laksto saugioje ir aptvertoje teritorije, tėveliai galės skirti laiko sau! Pasideginti ant saulės, o gal atvirkščiai – pasislėpti nuo saulės spindulių ir paskaityti mėgstamą knygą arba tiesiog praleisti laiką gamtoje ir pailsėti nuo miesto šurmulio bei pasigaminti grill patiekalų.
O kai lauke lyja, pramogausime Tatjanos Dvaro viduje! Sauna ir hidromasažinis baseinas, stalo tenisas bei stalo žaidimai – čia kiekvienas ras sau veiklos! O vakare, po daugybę linksmų ir energingų užsiėmimų suorganizuosime kino vakarą.

Nakvynė mūsų svečių namuose
Svečių namuose yra įrengti dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai kambariai su atskiru dušo kambariu bei WC. Kambariuose įrengti televizoriai. Dvare yra galimybė pasinaudoti bevieliu “Wi-Fi” ryšiu, laisvalaikio zona bei sauna su baseinu.

Svečių namai – nakvynės privalumai
* Žaluma apsuptas tvarkingas kiemas
* Galimybė iškepti grill patiekalus dvaro vidiniame kieme
* Skanūs ir šilti pusryčiai bei soti vakarienė
* Patogiai įrengti kambariai
* Patogi susisiekimo vieta
* Optimali nakvynės kaina. Nakvynė svečių namuose tik nuo 10 Eur/ para
* Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, saugoma uždara teritorija
* Poilsio zona: sauna, hidromasažinis baseinas, lauko baseinas

Jūsų Tatjanos DvarasNakvynė Vilniuje svečių namuose
Svečių namai Vilniuje
Svečių namai
Svečių namai Vilnius
Nakvynė Vilniuje svečių namai