Laikas šeimos šventei
Krikštynos Vilniuje

Krikštynos — viena gražiausių šeimos švenčių, tad kviečiame Jus praleisti laiką su šeima bei draugais šiltoje atmosferoje Tatjanos Dvare.
Krikštynoms geriausia pasirinkti restoraną, kurio interjero dizainas yra neutralus ir klasikinis, kur yra draugiška ir nuoširdi atmosfera. Tatjanos Dvaras tai būtent tokia tokia vieta, kurioje dėl universalaus interjero dizaino jausitės itin smagiai ir šiltai.

Ieškote, kur švęsti krikštynas Vilniuje?
Tatjanos Dvaras — tai puiki vieta krikštynoms, nes tai ne tik moderniai įrengtas restoranas šventėms, bet ir puikiai įrengtas dvaras gamtos apsuptyje, kur vaikai galės pramogauti ir išdykauti, kai tuo metu tėvai mėgausis Tatjanos Dvaro pagamintais patiekalais.
Nenuostabu, kad tėvai savo vaikų šventę nori suorganizuoti kuo geriau ir linksmiau. Bet... Nežinote, nuo ko pradėti organizuoti krikštynas?

Tatjanos Dvaras pasirūpins viskuo!
* Padėsime Jums išsirinkti laiku patikrintus patiekalus iš mūsų meniu arba pagaminsime patiekalus pagal Jūsų norus. Taip pat paruošime atskirą vaikišką meniu, kad vaikai būtų sotūs ir galėtų smagiai žaisti.
* Patarsime, kaip geriau papuošti šventinį stalą bei kaip geriau sustatyti stalus, kad būtų patogu.
* Pasirūpinsime, kad Jūsų vaikams nebūtų liūdna, nes Tatjanos Dvaro teritorijoje yra įrengtos pramogos vaikams. Čia jiems tikrai nebus liūdna!

Organizuodami krikštynas restorane taip pat galite pasirūpinti profesionaliu vedėju, kuris padės Jums suorganizuoti krikštynas ir pravesti Jūsų šventę. Be to, nepamirškite, kad įprastai tokiuose renginiuose dalyvauja daug vaikų, o tai reiškia, kad juos kažkas turėtų linksminti, pvz. vaikų animatorius. Tatjanos Dvare tai ne problema, kadangi restorane ir aplink restoraną gamtoje yra daug vietos, kur vaikai galės žaisti ir smagiai praleisti laiką.
Dar vienas svarbus organizacijos žingsnis — stalo ir patalpos dekoravimas. Svarbu tai, kad nusprendę surengti vakarėlį Tatjanos Dvare, galite drąsiai patikėti dekoravimo klausimą personalui, išdėstydami tik savo viziją apie salės dekoravimą.

Yra keli šventės dizaino stiliai:
* Tradicinis (spalvos - balta su auksu).
* Berniuko krikštynos (mėlyna spalva, pastelinės spalvos su baltu papildymu).
* Mergaitės krikštynos (švelni rožinė spalva, pastelinės spalvos su baltu papildymu).

Surenkite šventę savo mažyliui ir visai šeimai mūsų dvare!
Vaikai galės žaisti žaluma apsuptame kieme. Susipažinkite su mūsų dvaro teritorija, kurioje yra galimybė pastatyti batutą vaikams.

Jūsų Tatjanos DvarasSodybos nuoma krikštynoms
Vieta krikštynoms Vilniuje
Pobuvių salė Vilniuje krikštynoms
Vaikiškas patiekalas krikštynoms
Vaikų animatorius krikštynoms