Restorano nuoma vestuvėms Vilniuje
Svarbiausia gyvenimo šventė restorane Vilniuje

Restoranas vestuvėms – vienas sunkiausių ir bene svarbiausių pasirinkimų ruošiantis vestuvėms. Šis procesas įprastai trunka daugiau nei vieną dieną, todėl čia svarbus sisteminis požiūris. Vienas iš svarbiausių aspektų, renkantis vietą vestuvėms Vilniuje, yra vieta (lokacija) ir interjeras. Tatjanos dvaro sodyba – tai puikus retoranas vestuvėms Vilnuje vos 20 minučių kelio nuo centro.


Restoranas vestuvėms Vilniuje – apie Tatjanos Dvarą:


* Restoranas vestuvėms – Tatjanos Dvaras yra įsikūręs gamtos apsuptyje;
* Prie pat dvaro yra nuosavas parkingas su uždara teritorija saugiam automobilio laikymui;
* Restoranas turi išėjimą į atskirą aptvertą vidinį kiemą. Aktualu, rengiant šventę, kurioje dalyvaus ir mažieji svečiai (vaikai).
* Dvaro vidiniame kieme užburiantis fontanas nepaliks abejingų;
* Naujiena! Suteikiame dar daugiau galimybių ir pasirinkimo. Nuo šiol, savo šventėms galite rinktis ir kėdes – net 5 skirtingi variantai.
* Tikras akcentas mūsų interjero – prabangi auksinė girlianda.
Restoranas vestuvėms tai ne tik vieta Jūsų šventei, bet ir maistas bei aptarnavimas.


Restorano nuoma vestuvėms – Tatjanos Dvaro privalumai:


Meniu. Tatjanos dvaro restorano profesionalai yra sukaupę ilgalaikę patirtį ir nuolat tobulėja. Meniu nuolat yra pildomas naujais patiekalais. Nepriklausomai nuo to, kiek svečių atvyks į Jūsų šventę – maisto paruošimo lygis bus tinkamas.
Aukštas aptarnavimas. Tai daugeliu atvejų išgelbės jus nuo rūpesčių. Jums nereikės jaudintis dėl patiekalų pasirinkimo, pjaustyti ar serviruoti šventinį stalą: viskuo pasirūpinsime mes!
Nakvynė. Galimybė nakvoti tvarkinguose 2-viečiuose 3-viečiuose ar netgi 5-viečiuo kambariuose ramioje vietoje. Nakvynė Vilniuje po šventės – itin patogu ir aktualu atvykusiems iš tolimesnių taškų.
Platus vestuvių paslaugų pasirinkimas – nuo salės dekoravimo iki pilno organizavimo Jūsų šventės, o tai reiškia, kad galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis savo ypatingos šventės akimirkomis..

Restorano nuoma vestuvėms – kodėl tai yra svarbu ir į ką reikia atkreipti dėmesį?
Nei vienos geros vestuvės negali išsiversti be restorano. Jūs patys pasirenkate kainodaros politiką ir jos lygį, atsižvelgdami į savo galimybes ir pageidavimus. Laimei, šiandien yra pakankamai įstaigų kiekvienam skoniui ir biudžetui, o viena iš jų yra restoranas vestuvėms – Tatjanos dvaras.
Ar vertinate savo laiką ir komfortą?
Mes pasirūpinsime visais jūsų renginio paruošimo ir organizavimo rūpesčiais. Nustebinkite savo svečius ir pamaloninkite save - išsirinkite geriausią vietą restoraną vestuvėms Tatjanos dvarą!


GalerijaTatjanos dvaras namas
Restoranas vestuvėms
Restoranas vestuvėms Vilniuje
Salės vestuvėms Vilniuje
Restoranas vestuvėms nuoma