Sodybos nuoma šventėms
Gamtos apsuptyje įrengta sodyba

Artėja Jūsų gimtadienis ar jubiliejus? Ruošiatės krikštynoms, o galbūt rengiate vestuves? Sodybos nuoma – tai puikus pasirinkimas bet kuriai progai.

Sodybos nuoma Vilniuje – privalumai:
– Šventė gamtoje. Beveik visos pokylių salės, prabangiai įrengtos su profesionaliu restoranu, dėl pasirinktos lokacijos neturi galimybės pasiūlyti atskiro įšėjimo į vidinį kiemą, kuo gali pasigirti Tatjanos Dvaras. Tatjanos dvaras yra įsikūręs visai netoli Vilniaus, tad mūsų sodyba Vilniaus rajone – tai puiki galimybė pabėgti nuo miesto šurmulio ir šventę surengti gamtos apsuptyje.

– Šventės organizavimas. Rengdami šventę mūsų dvare, nesvarbu, ar tai krikštynų, gimtadienio, ar vestuvių organizavimas – mūsų profesionalus personalas padės surengti nepakartojamą Jūsų šeimos šventę. Patarsime, kokį saldų stalą paruošti, kaip aprūpinti visus svečius, kad niekas neliktų alkanas, o po šventės apgyvendinsime Jūsų svečius ramiam poilsiui.

– Erdvi sodyba šventėms. Numojantiems sodybą šventėms gaunate daugiau nei tiesiog salės nuomą. Į mūsų kainą yra įskaičiuota: prabangios pokylių salės nuoma Vilniuje, restorano nuoma (profesionalūs virėjai) pasirūpins gardžių patiekalų gamybą, kad pasotintų visų susirinkusių svečių gomūrį), atskirą išėjimą į vidinį kiemą, kur puikiausiai tinka įsiamžinti nuotraukose prie fontano, o po šventės kviečiame pasilikti nakvynei.

Sodybos nuoma įvairioms progoms
– Sodybos nuoma vestuvėms. Sodybos nuoma Vilniuje Jūsų puikiausioms vestuvėms – tai puikus pasirinkimas, trokštantiems pabėgti nuo miesto šurmulio, o šventės akimirkas praleisti ne tik pokylių salėje, bet ir pasimėgauti gamta – Tatjanos Dvaro vidiniame kieme. Vestuvių sodyba kuo puikiausiai tinka gausioms vestuvėms, nes erdvi pokylių salė talpina iki 120 svečių, tad čia vietos nepritrūks tikrai nei vienam svečiui!Kodėl sodybos nuoma Vilniuje - puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms?
Sodybos nuomos kaina apima visos puotos organizavimą, o tai yra: prabangios pokylių salės nuoma, talpinančios iki 120 svečių, su atskiru išejimu į sodybos vidinį kiemą. Dvaro vidiniame kieme, kur yra įrengtas šiuolaikinis ir prabangus fontanas, puikiai tinka ne tik įsiamžinti nuotraukose, bet ir mėgautis neapsakomais gamtos vaizdais bei pailsėti nuo miesto šurmulio.

Kuo vestuvių šventė mūsų dvare išskirtinė?
Tatjanos Dvaro sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje išsiskiria ne tik savo prabangiu interjeru, bet ir firminiu patiekalu, kuris yra pateikiamas vidurnaktį, o taip pat atskiru vidiniu kiemu, kur galima pasimėgauti gamta, pailėtis ant įrengtų suoliukų bei įsiamžinti nuotraukose.

Sodybos nuoma šventėms
Tatjanos Dvaro sodyba kviečia švęsti ne tik vestuves, bet ir kitas Jūsų šeimos šventes. Sodybos nuoma gimtadieniams, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir jubiliejams.

Jūsų Tatjanos Dvaras


Galerija
Sodybos nuoma vestuvėms
Sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje
Sodyba vestuvėms
Sodybos nuoma šventėms Vilniuje
Sodyba sventems
Sodyba vestuvėms Vilniuje