Pobūvių salės nuoma Vilniuje
Jūsų asmeninėms šventėms ir verslo susitikimams

Organizuojant bet kurią šeimos arba įmonės šventę vienas iš aktualiausių klausimų – pobūvių salės nuoma. Internete galima rasti platų pobūvių salės pasirinkimą, nuo pobūvių salių nuomos iki restorano nuomos Vilniuje. Kokį variantą geriau pasirinkti savo šventei?
Pobūvių salės nuoma „Tatjanos Dvare“ – vienas iš optimaliausių ir patraukliausių pasirinkimų. Pobūvių salė yra įkurta gamtos apsuptyje, tylioje ir ramioje vietoje, bet tuo pačiu ir visai netoli Vilniaus, dėl ko puikiai tiks kaip konferencijai, taip ir vestuvėms.

Pobūvių salės nuoma Vilniuje – kodėl verta?
– Individualumas. Įsiklausome į visus Jūsų norus, kas leidžia užtikrinti visų Jūsų savojonių įgyvendinimą ir tobulos šventės kūrimą. Erdvi pobūvių salė suteikia galimybę papuošti ne tik šventinius stalus bet ir pasirūpinti papildomis dekoracijomis tarp jų: įvairaus dydžio šventiniai užrašai, šventinės arkos ir kiti variantai. Mūsų dvare nėra ribojamos Jūsų idėjos!
– Išskirtinumas. Pobūvių salė gali būti puošiama atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus bei poreikius, tad mūsų dvare kuo puikiausiai galėsite atšvęsti ne tik šeimos šventes (tokias kaip vestuvės, krikštynos, gimtadienis ar jubiliejus ), bet ir verslo šventes, tarp jų: įmonės šventės bei konferencijos.

– Įvairovė. Ilgametis tobulėjimas bei sukaupta patirtis sukuria dar daugiau galimybių. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius, tad nuo šiol pristatome dar daugiau galimybių. Pristatome net kelis variantus stalų išdėstymui mūsų moderniai įrengtoje pobūvių salėje. Populiariausi pasirinkimai: chaotiškai išdėstti apvalūs stalai bei stačiakampiai stalai, išdėstyti atsižvelgiant į svečių skaičių.


Pobūvių salės nuomos kaina yra nustatoma individualiai, tad kviečiame teirautis telefonu.
+370 616 77 179

Pobūvių salės nuoma Jūsų šventėms!
Pobūvių salės nuoma vestuvėms. Mūsų pobūvių salė talpina net iki 120 svečių vienu metu, tad svarbiausią gvenimo šventę neabejotinai galėsite atšvęsti ne tik artimųjų rate, bet ir surinkę visus savo draugus bei bičiulius.
Plačiau apie vestuvių organizavimą sužinkote čia:

Vestuvių organizavimas

Pobūvių salės nuoma krikštynoms. Pobūvių salė, įrengta žaluma apsuptame dvare su atskiru išėjimu į vidinį kiemą, suteikia galimybę šventės metu pastatyti batutą vaikams arba sugalvoti kitas pramogas visam vaikų būriui.
Sužinokite plačiau apie krikštynų šventę pas mus:

Krikštynų šventė

Pobūvių salės nuoma įmonėms šventėms. Įmonės vakarėlis – tai puiki galimybė smagiai praleisti laiką kolektyvo apsuptyje. Siūlome organizaciją linksmiausios Jūsų įmonės šventės: skanūs patiekalai, gera muzika, šilta ir jauki aplinka, kolektyvo bendravimas bei draugystė.
Sužinokite plačiau apie įmonės šventės rengimą:

Įmonės šventė

Salės nuoma konferencijoms. Konferencijos salė „Tatjanos Dvaras“ – rami ir jauki vieta netoli Vilniaus miesto, kur galėsite susitikti su kolegomis, paragauti skanių pietų, aptarti darbo klausimus, išgerti kavos ir net pasilikti tolimesniam dvare poilsiui.
Konferencijos salės nuoma – sužinokite plačiau:

Konferencijos salė Vilniuje

Jūsų Tatjanos DvarasPokylių salės nuoma Vilniuje
Pobūvių salės nuoma Vilniuje
Pobūvių salės nuomos kaina
Pobūvių salė Vilnius
Pobūvių salės nuoma šventėms
Pobūvių salės nuoma Vilnius