Maisto ruošimas šventėms
Maisto pristatymas į renginius
Renginių maitinimas

Artėjant šventėms kiekvienas namų šeimininkas ir dažnas svečias suka galvą dėl šventinio meniu sudarymo, dėl neišvengiamos ir daug jėgų bei laiko atimančios maisto gamybos, dėl patiekalų papuošimo ir pateikimo ant šventinio stalo. O ką, jeigu pasakysime, kad galite praleisti daugiau laiko su savo šeima ir artimaisiais vietoj to, kad valandų valandas leisti virtuvėje?


Mūsų profesionali virėjų komanda paruošė ypatingai skanų, nuostabiai ir šventiškai atrodantį bei abejingų nepaliekantį šventinių patiekalų sąrašą. Mes pasirengę perimti visus maisto gaminimo rūpesčius ir Jūsų bei Jūsų svečių naujametinį vakarėlį padaryti daug geresniu, nes būtent skanus ir patraukliai atrodantys maistas daro tikrus stebuklus!


Kai sakome, juk perimsime visus rūpesčius, turime omeny, kad Jums nereikės absoliučiai niekuo rūpintis. Viską padarysime patys, nuo maisto gaminimo iki jo pristatymo Vilniuje bei Vilniaus rajonuose.


Paruošime Jūsų užsakytus patiekalus, šventiškai papuošime maistą, įdėsime į specialius, maistui skirtus indus ir atvešime iki nurodyto adreso Jums reikiamą dieną ir valandą. Ar gi nenuostabu?


Jūsų bei Jūsų svečių dėmesiui siūlome maisto pristatymą į namus ir teikiame tokias maisto pristatymo į namus paslaugas:
Maisto ruošimas šventėms;
Maisto ruošimas pobūviams;
Maisto ruošimas renginiams;
Maisto ruošimas vakarėliams;
Užkandžių ruošimas;
Išvažiuojamieji banketai;
Maisto gamyba ir pristatymas ir į namus.


Artėjant žiemos šventėms siūlome iš anksto pasirūpinti savo naujametinio vakarėlio meniu ir užsisakyti maistą ruošimo paslaugas Vilniuje bei Vilniaus rajone naujiesiems metams. Visą maistą gaminame patys, o mūsų firminiai patiekalai yra gerai žinomi, atpažįstami ir gerų žodžių apibūdindami jau daugelis metų.


Jūsų Tatjanos Dvaras
Išvažiuojamieji banketai Užsakyti paslaugas