Gedulingi pietūs Vilniuje
Restorano nuoma
Po artimo žmogaus praradimo artimiesiems kyla daug klausimų, susijusių su laiduotuvių organizacija, vienas jų yra: „Kur surengti gedulingus pietus?“

Daugelis žmonių renkasi vietą gedulingiems pietums pagal atstumą nuo laidojimo vietos. Tatjanos Dvaras žinomas dėl savo skanios virtuvės, gražios aplinkos, prabangaus interjero ir, kas svarbiausia, netekties valanda nesukelia finansinės naštos mirusiojo artimiesiems, nes gedulingų pietų kaina nėra didelė.

Salės nuoma gedulingiems pietums

Gedulo stiliumi dekoruotos salės
Tatjanos Dvaro salė yra pritaikyta gedulingiems pietums ir dekoruota gedulo stiliumi. Salėje įrengta vaizdo įranga, leidžianti organizuoti filmų ir nuotraukų apie mirusį demonstravimą, atminimo vaizdo įrašą. Salės nuomojamos laidojimo dieną, 9-tą ir 40-tą dieną po mirusiojo laidojimo dienos, mirties metinėms, atminimo dienai. Stalai gali būti sustatyti pagal Jūsų pageidavimus, o taip pat priklausomai nuo žmonių skaičiaus. Salė talpina iki 150 žmonių.

Gedulingų pietų meniu

Parenkame meniu pagal pageidavimus
Gedulingi pietūs turėtų būti paprasti. Pagrindinis jų tikslas — palaikyti tuos, kurie atėjo prisiminti mirusįjį. Mes padėsime Jums pasirinkti patiekalus ir užsisakyti tinkamą maistą gedulingiems pietums už prieinamą kainą. Meniu gali būti įvairus, viskas priklauso nuo šeimos tradicijų bei šeimos narių norų. Klasikinį gedulingų pietų meniu sudaro šalti užkandžiai, karštas patiekalas, gaivieji gėrimai bei desertas su kava/ arbata. Tatjanos Dvaras užtikrins tik aukščiausios kokybės maistą, dėmesingą aptarnavimą. Gedulingų pietų kaina nėra didelė — tik 11 Eur/asm.

Užsakyti gedulingus pietus į nurodytą vietą

Kylus būtinybei, organizuojame išvežamuosius gedulingus pietus į Jūsų nurodytą adresą. Tai gali būti Jūsų namai, sodyba arba kita vieta Vilniuje ar už jos ribų.
Jūsų Tatjanos DvarasVilnius Tatjanos Dvaras
Gedulingi pietūs restorane
Salės nuoma gedulingiems pietūms