Banketinė salė nuomai Vilniuje
Tatjanos Dvare

Banketo organizavimas – atsakingas procesas, reikalaujantis pastangų ir laiko. Vienas pagrindinių rūpesčių organizuojant šventę – banketinės salės nuoma. Nuo pasirinktos banketinės salės aplinkos, pateikto maisto ir aptarnavimo priklauso visų svečių šventinė nuotaika.

Banketinės salės nuoma vestuvėms
Banketinė salė vestuvėms – nuomojant banketinę salę, į nuomos kainą įeina ne tik pokylių salės nuoma vestuvėms, bet ir gardūs patiekalai, dėmesingas aptarnavimas, o taip pat, dvare įrengti kambariai suteikia galimybę pasilikti nakvynei po triukšmingos šventės, o antrą vestuvių dieną skanauti firminių šašlykų, iškeptų gamtoje.

Banketinė salė gimtadieniui
Salės nuoma jubiliejui šeimos rate. Atšvęskite savo gimtadienį kartu su artimaisiais prabangiai įrengtoje salėje, mėgaukitės šventinėmis akimirkomis ir šokite iki paryčių. Mūsų kolektyvas pasirūpins visos šventės organizavimu ir jos aptarnavimu, kad Jums beliktų švęsti šventę.

Banketinės salės nuoma krikštynoms
Banketinė salė krikštynų šventei. Erdvi pobūvių salė su atskiru įėjimu į vidinį kiemą – tai puiki vieta šventei visai šeimai. Tatjanos Dvaro vidiniame kieme yra galimybė įrengti batutą ar pasirūpinti kita veikla vaikams.

Banketinės salės nuoma – privalumai:
– edrvi ir prabangi pokylių salė nuomai bet kokiai progai: nuo šeimos švenčių iki įmonės vakarėlių;
– atskiras vidinis kiemas su fontanu, kuriame puikiausiai tinka įsiamžinti nuotraukose;
– gardūs patiekalai gaminami mūsų profesionalių virėjų;
Taip pat, banketinės salės nuoma sezoninėms šventėms, tokios kaip: salės nuoma Naujiesiems Metams ir Kalėdoms.

Banketinė salė „Tatjanos Dvare“ – tai erdvi, puošni, jauki ir maloniavieta visai netoli Vilniaus, ramioje vietoje. Čia Jūsų šventė taps ypatingai įsimintina ir paliks tik šilčiausius prisiminimus.

Jūsų Tatjanos DvarasBanketas restorane Vilniuje
Banketinės salės nuoma gimtadieniui
Banketinės salės nuoma krikštynoms
Banketinės salės nuoma kalėdiniam vakarėliui