Restorano nuoma Vilniuje
Vestuvės restorane – puikus pasirinkimas

Vestuvės Tatjanos Dvaro restorane – tai puikus pasirinkimas Jūsų išsvajotoms vestuvėms be rūpesčių. Mūsų restorane ne tik atšvęsite nepakartojamas savo vestuves, bet ir skanausite mūsų patyrusių meistrų paruoštus karštuosius patiekalus, užkandžius ir desertus.

Šviečiančios girliandos papuoš pokylių salę ir praturtins Jūsų šventę auksinėmis spalvomis, todėl vestuvės atrodys ypač prabangiai ir šiuolaikiškai.

Vestuvių metu svarbus yra ne tik salės papuošimas bet ir stalo dekoracijos. Tatjanos Dvaras rekomenduoja puokštes gėlių, kurios atrodo labai švelniai bet tuo pačiu suteikia neapsakomą efektą šventei.

Tatjanos Dvaro virtuvė vestuvių srityje dirba jau ne pirmus metus, todėl mielai patars Jums, kokius šventinius patiekalus pasirinkti, kad svečiai liktų sotūs ir mielai nustebinti. Tatjanos Dvaro patikrinti virtuvės meistrai nuolat tobulėja ir papildo šventinį meniu, todėl ruošdamiesi savo vestuvėms galėsite rinktis iš daugybės pasiūlymų. Mūsų restoranas vestuvėms garsus ne tik savo prabangiu interjeru bet ir firminiu patiekalu, kuris yra pateikiamas vidurnaktį. Šis patiekalas atrodo efektingai, todėl nustebina visus svečius ir palieka napakartojamą įspūdį.

Kodėl Tatjanos Dvaro restoranas geriausia vieta Jūsų vestuvėms?

– Siūlome geriausius ir populiariausius patiekalus iš savo meniu

– Sukaupėme ilgametę patirtį ir pastoviai tobulėjame vestuvių srityje

– Turime labai rimtą ir atsakingą požiūrį į aptarnavimą ceremonijos metu

– Jauki ir šventinė atmosfera vyrauja visos šventės metu

- Prabangus ir klasikinis interjeras praturtina Jūsų šventę

– Įsiklausome į svečių pageidavimus ir akcentuojame asmenišką požiūrį

– Po iškilmingos šventės yra galimybė likti nakvoti

– Antrąją vestuvių dieną siūlome gardžius ir šviežius patiekalus

Restorano nuoma vestuvėms Tatjanos Dvare - tai puikus pasirinkimas Jūsų išsvajotoms vestuvėms, nes mūsų personalas leis Jums užmiršti rūpesčius ir pilnai pasinerti į ypatingą Jūsų šventę.

Jūsų Tatjanos Dvaras


Galerija
Dvaro nuoma Vilniuje
Salės vestuvėms Vilniuje
Restorano nuoma Vilniuje
Restorano nuoma vestuvėms Vilniuje