Restorano nuoma vestuvių šventei
Vestuvės — iškilminga ceremonija ir bene gražiausia šventė mūsų gyvenime, todėl nenuostabu, kad jaunavedžiai nori jas suorganizuoti kuo įsimintiniau. Svajojate apie geriausias vestuves, tačiau dar nežinote kur surengti savo šventę? Nuo kompetentingo vestuvių banketo organizavimo priklauso ne tik jaunavedžių ir svečių nuotaika, bet ir visos šventės atmosfera. „Tatjanos Dvaro“ kolektyvas yra pasirengę organizuoti Jūsų vestuvių vakarą taip, kad Jūsų šventė praeitų sklandžiai, linksmai ir isimintinai.

Restorano nuomaDvaro nuomaSodybos nuomaSalės nuoma vestuvėms


Restorano nuoma įmonės šventėms (korporatyvams)

Kai įmonės kolektyvas nusprendžia susiorganizuoti sau kokią nors pramogą, o daugelis „teambuildingų“ programų jau išbandyta, pasirodo, puiki išeitis gali būti paprasčiausias vakarėlis! Siūlome organizaciją linksmiausios Jūsų įmonės šventės: skanūs patiekalai, gera muzika, šilta ir jauki aplinka, kolektyvo bendravimas, bei draugystė. Juk svarbiausia, kad net darbe žmonės jaustusi tarp gerų ir nuoširdžių kolegų. Kolektyvas, kaip antra šeima, su kuria taip pat reikia linksmintis ir rasti laiko bendravimui!


PlačiauSalės nuoma įmonės vakarėliui


Restorano nuoma gimtadiniui ir jubiliejui

Tatjanos Dvaras siūlo savo svečiams mažąją, arba didžiąją salę tokioms išskirtinėms šventėms kaip gimtadieniai ir jubiliejai. Galimybę švęsti šią šventę turime tik vieną kartą per metus, todėl norime, kad tai atsimintumėt visam gyvenimui! Teikiame originalias idėjas ir pasiūlymus kaip smagiai atšvęsti šią dieną. Skaniausi patiekalai, salės dekoravimas, daug linksmų svečių ir laimingas jubiliatas - viskas, ko reikėtų geriausiai šventei!


PlačiauSalės nuoma gimtadieniams Vilniuje


Restorano nuoma krikštynoms

Krikštynos — viena gražiausių šeimos švenčių, tad kviečiame Jus praleisti laiką su šeima bei draugais šiltoje atmosferoje Tatjanos Dvare. Krikštynoms geriausia pasirinkti restoraną, kurio interjero dizainas yra neutralus ir klasikinis, kur yra draugiška ir nuoširdi atmosfera. Tatjanos Dvaras tai būtent tokia tokia vieta, kurioje dėl universalaus interjero dizaino jausitės itin smagiai ir šiltai.


PlačiauSalės nuoma krikštynoms


Restorano nuoma banketui

Banketas Vilniuje Tatjanos Dvare įsimins kaip ypatinga šventė, kurią švęsite savo artimųjų apsuptyje. Klasikinis ir prabangus pokylių salės dekoras, dvaro aplinka bei restorano patiekalai mielai nustebins Jus ir Jūsų svečius. Didelė pokylių salė talpina iki 150 žmonių, todėl švęsdami šventes mūsų dvare drąsiai galite pakviesti visus savo draugus ir artimuosius.


PlačiauSalės nuoma banketams Vilniuje


Restorano nuoma furšetams

Furšetas Vilniuje Tatjanos Dvare įsimins kaip ypatinga šventė, kurią švęsite savo artimųjų apsuptyje. Klasikinis ir prabangus pokylių salės dekoras, dvaro aplinka bei restorano patiekalai mielai nustebins Jus ir Jūsų svečius. Didelė pokylių salė talpina iki 150 žmonių, todėl švęsdami šventes mūsų dvare drąsiai galite pakviesti visus savo draugus ir artimuosius.


PlačiauFuršetai Vilniuje


Maisto gamyba ir išvažiuojamieji banketai

Tatjanos Dvaro išvežamas renginių maitinimas arba restoranas bet kokiai progai – tai skanu ir paprasta! Maistas renginiams – vienas iš pagrindinių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį organizuojant bet kokio pobūdžio renginį – nuo verslo konferencijos iki gimtadienio arba vestuvių šventės.


PlačiauIšvažiuojamieji banketai Vilniuje


Gedulingi pietūs Vilniuje

Po artimo žmogaus praradimo artimiesiems kyla daug klausimų, susijusių su laiduotuvių organizacija, vienas jų yra: „Kur surengti gedulingus pietus?“ Daugelis žmonių renkasi vietą gedulingiems pietums pagal atstumą nuo laidojimo vietos. Tatjanos Dvaras žinomas dėl savo skanios virtuvės, gražios aplinkos, prabangaus interjero ir, kas svarbiausia, netekties valanda nesukelia finansinės naštos mirusiojo artimiesiems, nes gedulingų pietų kaina nėra didelė.


PlačiauSalės nuoma gedulingiems pietums


Salės nuoma Vilniuje

Mažoji ir didžioji pokylių salės suteikia galimybę švęsti ne tik jaukias, artimiausių žmonių apsuptyje, nedidelio žmonių kiekio šventes, bet ir dideles, triukšmingas bei linksmas puotas, pakvietus visus savo giminaičius ir bičiulius. Visos salės yra jaukiai įrengtos ir parengtos Jūsų šventėms. Tatjanos Dvaras norėtų pasirūpinti, kad galėtumėte ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir rimtai padirbėti, todėl siūlome konferencijų salių nuomą.


Pokylių Pobuvių Banketinė KonferencijosSalės nuoma šventėms Vilniuje


Kitos mūsų paslaugos
Pasinaudokite ir kitomis mūsų paslaugomis!