Pokylių salės nuoma Vilniuje
Pokylių salė Jūsų šventėms!
Artėja Jūsų gimtadienis ar įmonės šventė? Ruošiatės krikštynoms, o gal planuojate vestuves?
Ištisus metus dirbantis Tatjanos Dvaras kviečia atšvęsti šeimos bei įmones šventes jaukioje ir prabangioje pokylių salėje Vilniuje.


Pokylių salė nuomai Vilniuje – privalumai
Kodėl pokylių salės nuoma – puikus pasirinkimas Jūsų šventėms?

– Moderniai įrengta pobūvių salė puikai tinka įvairaus stiliaus šventėms. Esant poreikiui, pokylių salė gali būti papildomai papuošta, atsižvelgiant į visus Jūsų norus ir sukuriant išskirtinę atmosferą Jūsų šventei;
– Erdvinga pokylių salė talpina iki 120 svečių, kas suteikia galimybę pakviesti visus savo artimuosius bei bičiulius ir kartu praleisti laiką, įspūdingai įrengtoje salėje;
– “Tatjanos Dvaro” restoranas pateikia geriausių ir populiariausių patiekalų pasiūlymų iš savo meniu. Mūsų virtuvėje dirba kvalifikuoti savo srities specialistai, todėl paruošti patiekalai visada yra aukšto lygio;
– Nakvynė po triukšmingos šventės. Po triukšmingos šventės neturėsite vargti ir grįžti namo, nes galėsite atsipalaiduoti ir pailsėti čia pat, mūsų įrengtuose kambariuose.
– Malonus aptarnavimas ir atsakingas požiūris yra garantuotas visiems mūsų svečiams, nepriklausomai nuo to, kokia proga susirinkote mūsų dvare. Įsiklausome į visus Jūsų pageidavimus, o taip pat mielai dalijamės savo sukaupta patirtimi, kas leidžia sukurti iškilmingą atmosferą šventės metu.


Pokylių salės nuomos galimybės:
Pokylių salės nuoma vestuvėms
Ypatinga, klasikinė ir prabangi dvaro nuoma vestuvėms priartina prie išsvajotų vestuvių ir leidžia mėgautis kiekviena šventės akimirka. Neturėsite rūpintis organizavimo klausimais, visą tai patikėkite mums!
Plačiau

Pokylių salės nuoma gimtadieniui / jubiliejui
“Tatjanos Dvaro” kolektyvas užtikrina aukšto lygio aptarnavimą, skaniausius patiekalus ir moderniai įrengtą pokylių salę visos šventės metu, o tai leis užtikrinti laimingo jubiliato gerą nuotaiką ir mielus prisiminimus.
Plačiau

Pokylių salės nuoma krikštynoms
Sodyba ”Tatjanos Dvaras” – tai puikiai įrengtas dvaras gamtos apsuptyje, kur vaikai galės pramogauti ir išdykauti, kai tuo metu tėvai mėgausis Tatjanos Dvaro pagamintais gardžiais patiekalais.
Plačiau

Pokylių salės nuoma įmonės šventėms;
Įmonės vakarėlis mūsų dvare – tai visada gardžiausi patiekalai, gera muzika, šilta atmosfera ir jauki aplinka, o tai pirmas žingsnis draugiško ir nuoširdaus kolektyvo kūrimui.
Plačiau

Pokylių salės nuomos kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo Jūsų pageidavimų bei norų.
Domina pobūvių salės nuomos kaina ?
Susisiekite ir gaukite asmeninį pasiūlymą!
Susisiekti

Jūsų Tatjanos Dvaras

Pokylių salės nuoma Vilniuje
Pokylių salė Vilniuje
Pokylių salės nuoma vestuvėms
Pokylių salės nuoma banketams
Pokylių salės nuoma gimtadieniui
Pokylių salės nuoma įmonės vakarėliui