Laikas kolektyvo šventei
Įmonės šventės

Kai įmonės kolektyvas nusprendžia susiorganizuoti sau kokią nors pramogą, o daugelis programų jau išbandyta, pasirodo, kad paprasčiausias vakarėlis yra puiki išeitis!
Sodybos nuoma įmonių šventėms – tai puiki galimybė sujungti verslo pasiekimus su nepakartojama gamtos grožio patirtimi.

Kodėl Tatjanos Dvaras – puikus pasirinkimas įmonės šventiniam vakarėliui?
– Tatjanos Dvaras – tai daugiau nei tiesiog restorano nuoma įmonės šventėms, tai – sodybos nuoma įmonės vakarėliui.
Sodyba “Tatjanos Dvaras” šventėms, tai puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti gamtos apsuptyje. Tai nuostabus pasirinkimas, kuomet norite sukurti tikrą šventę savo darbuotojams.
Sodybos nuoma įmonės šventėms – tai kur kas prabangiau negu restorano nuoma įmonės vakarėliui Vilniaus centre. Tatjanos Dvaro nuoma gali pasigirti gera strategiškai įrengta vieta, nuosavu vidiniu kiemu, aptverta teritorija ir saugomu parkingu.

Visi šie privalumai prisidės prie Jūsų įmonės šventinio vakarėlio organizavimo ir sukurs nepakartojamą aplinką jo metu.
Tatjanos dvaro kolektyvas kruopščiai rūpinasi kiekviena smulkmena ir apgalvoja kiekvieną šventės detalę, siekiant sukurt nepakartojamą šventės atmosferą įmonės vakarėlio metu.


Sodybos nuoma įmonių šventėms – Tatjanos Dvaro nuoma Jūsų kolektyvo šventei – tai įmonės šventės organizavimas nuo A iki Z. Rengiant įmonės šventinį vakarėlį, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kiekvienas svečias jaustųsi ypatingai jaukiai.
Erdvi pokylių salė Vilniuje Jūsų šventėms talpina iki 120 svečių. Pobūvių salėje užteks vietos ne tik Jūsų šventės svečiams, bet ir firminiam stendui ar kitoms Jūsų firminėms dekoracijoms.

Sodybos nuoma įmonės šventei
Kodėl sodybos nuoma įmonės vakarėliui tai patogiau nei restorano nuoma įmonės šventei?
– Sodybos nuoma šventėms suteikia galimybę švęsti ne tik restorano viduje, bet ir sodybos vidiniame kieme.
– Šalia sodybos yra įrengta saugoma automobilių parkavimo aikštelė, kurioje visi Jūsų kolektyvo darbuotojai saugiai priparkuos transporto priemones, kuriomis atvyks į šventės vietą.
– Sodybos nuoma kolektyvinei šventei pasižymi taip pat apgyvendinimo privalumu. Nakvynė po šventės – nevarkite grįždami po triukšmingos įmonės šventės ir jaukiai išsimiegokite Tatjanos Dvaro įrengtuose kambariuose.
Tatjanos Dvaras – tai taip pat sodybos nuoma įmonės kalėdiniam vakarėliui – tikrajam šventiniam nuotykiui, kuriuo leisitės su savo bendradarbiais atsipalaiduoti ir sukurti nepakartojamą bendrystės atmosferą. Ieškote, kur švęsti įmonės kalėdinį vakarėlį ?


Tatjanos Dvaras – Jūsų paslaugoms.
Sodybos nuoma įmonės vakarėliams
Įmonės vakarėlis restorane
Restorano nuoma įmonės šventei Vilniuje
Įmonės kalėdinis vakarėlis
Įmonės šventės organizavimas