Pigūs svečių namai Vilniuje
Vienas nuoširdžiausių džiaugsmų – tai poilsis gamtos apsuptyje!

Nakvynės namai Tatjanos Dvaras vos 15 min nuo Vilniaus centro – jauki nakvynė už prieinamą kainą!

Nakvynės namai Vilniuje
Svečių namai Tatjanos Dvaras suteikia galibę po trukšmingo miesto gyvenimo ramiai pailsėti gamtos apsuptyje ir pamiršti visus rūpesčius!

Tatjanos Dvaras – vieta ne tik triukšmingai šventei, bet ir ramiam poilsiui!

Tatjanos Dvaras – vieta ne tik Jūsų išsvajotai šventei, bet ir ramiam poilsiui visai netoli Vilniaus centro. Gamtoje apsuptas Tatjanos Dvaras leis pasijusti tarsi pasakoje, kur tebelieka tik atsipalaiduotis ir ilsėtis nuo sunkių darbo dienų.

Poilsis gamtos apsuptyje visai netoli Vilniaus centro

Tatjanos Dvaras tai vieta, kurioje norisi pamiršti visus rūpesčius ir skirti laiko sau. Po sunkių darbo dienų Jūs išgelbės poilsis gamtos apsuptyje. Tatjanos Dvaras – tai vieta, kurioje galima ne tik garsiai linksmintis, bet ir ramiai poilsiauti. Vidininiame kieme yra įrengta grill zona, todėl tuo metu kai vaikai žais skirtoje tam vietoje tėvai galės paruošti skanius grill patiekalus! Prieš miegą turėsite puikiausia galimybę pasinaudoti pirtimi bei įnerti į lauko baseiną! Ryte, tik atsikėlus Jūs lauks skanūs pusryčiai!
Pasirinkite sau tinkamiausią kambarį priklausant nuo žmonių skaičiaus, pasirinkti galite tarp dviviečių, triviečių ir keturviečių kambarių su atskiru dušo kambariu bei WC. Kambariuose įrengti televizoriai. Dvare yra galimybė pasinaudoti bevieliu “Wi-Fi” ryšiu.

Svečių namai – privalūmai:
* Dvaras įsikūręs vos 15 min nuo Vilniaus centro
* Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė svečiams
* Skanūs ir šilti pusryčiai bei soti vakarienė
* Komfortiški kambariai
* Gražiai sutvarkytas vidinis kiemas su grill zona
* Optimali nakvynės kaina
* Saugoma uždara teritorija
* Poilsio zona: sauna, hidromasažinis baseinas, lauko baseinas

Aplankykite mus ir patirkite jaukią atmosferą bei patogų poilsį visai netoli Vilniaus centro.


Kas gali poilsiauti mūsų svečių namuose?

Šeimos

Tatjanos Dvaras – tai puiki vieta šeimos poilsiui! Čia, vaikai gali išsikrauti skirtoje tam vietoje, o tėvai gali ramiai atsipalaiduoti poilsio zonoje. Vakarui atėjant yra puiki galimybė iškepti grill patiekalus specialia paruoštoje grill zonoje.

Ilgų maršrutų vairuotojai

Po ilgų maršrutų norisi ramaus poilsio gamtos apsuptyje, Tatjanos Dvaras – tai vieta skirta poilsiui. Pasikrauti jėgų galima pirtyje, o po pirties įnerti į lauko baseiną! Vienas didžiausių privalumų Tatjanos Dvaro svečių namuose – kaina. Poilsiaukite komfortiškai ir pigiai!

Darbininkai

Po sunkių darbo dienų, geriausias kas gali būti – tai poilsis ramioje aplinkoje. Hostelis darbuotojams – vieta kurioje galima pamiršti apie viską ir skirti laiko sau. Darbuotojai gali pasirinkti sau tinkamiausią kambarį, kuriame jausis komfortiškai ir ramiai!

Jūsų Tatjanos DvarasNakvynė Vilniuje svečių namuose
Svečių namai Vilniuje
Svečių namai
Svečių namai Vilnius
Nakvynė Vilniuje svečių namai
Nakvynė Vilniuje svečių namai