Dvaro nuoma Vilniuje
Svarbiausia gyvenimo šventė dvare

Vestuvės – svarbiausia ir gražiausia gyvenimo šventė. Ruošdamiesi vestuvėms, jaunavedžiai nori jas suorganizuoti taip, kad ši šventė įsimintų ilgam ir būtų nepakartojama.

Tatjanos Dvaras yra įsikūręs visa netoli nuo Vilniaus centro, bet puiki padėtis ir gamtos apsuptis leidžia atšvęsti vestuves be miesto šurmulio, o taip pat mėgautis neapsakomais gamtos vaizdais Tatjanos Dvaro vidiniame kiemelyje.

Švęsdami vestuves Tatjanos Dvare liksite pilnai patenkinti Jūsų ypatinga diena, nes šioje srityje dirbame jau ne pirmus metus. Sukaupta didžiulė patirtis padės suorganizuoti nepakartojamą Jūsų šventę.

Požiūris į kiekvienas vestuves yra ypatingas – Tatjanos dvaro šeimininkė padeda išsirinkti patiekalus šventei, pataria dėl dekoracijų ir kitų organizacinių klausimų, o vestuvių metu jaunavedžius pasitinka šventinėje atmosferoje.

Dvaro aplinka yra ypatinga, išties graži, klasikinė ir prabangi – kaip išsvajotose vestuvėse, jaunavedžiai eina raudonu kilimu į iškilmingai papuoštą pokylių salę. Salės dekoras ir papuošimai pavers vestuves dar įsimintinesnėmis. Joje Jus aptarnaus gardžius patiekalus gaminanti dvaro virtuvė, o vakare gausite pasimėgauti restorano firminiu patiekalu.

Iš pobūvių salės yra atskiras išėjimas į Tatjanos Dvaro vidinį kiemą, kuriame puikiausiai tinka įsiamžinti nuotraukose.

Po vestuvių galite praleisti nakvynę čia pat – Tatjanos dvare. Svečiai galės pailsėti po triukšmingos šventės, o jaunavedžiai mėgausis dar patogesne nakvyne – didesnis kambarys su papildomais patogumais.

Iš ryto, kai dažniausia visi būna išalkę, mūsų dvaro profesionalūs virėjai pavaišins Jus gardžiaisiais patiekalais, tarp jų – skanūs, švieži šašlykai, iškepti gamtoje – Tatjanos Dvaro vidiniame kieme.

Jūsų Tatjanos Dvaras


Galerija
Tatjanos dvaras namas
Vestuvės restorane Vilniuje
Dvaro nuoma Vilniuje
Salės vestuvėms Vilniuje