Sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje – kodėl verta pagalvoti apie vestuves gamtoje?

Tatjanos Dvaras – tai ne tik restorano nuoma vestuvėms, tai kur kas daugiau. Švęsdami vestuves mūsų dvare, turite galimybę šventės akimirkomis džiaugtis ne tik restorano patalpuose, bet ir į šventės atmosferą pasinerti gamtoje – Tatjanos Dvaro vidiniame kieme. Tatjanos Dvaras – tai daugiau negu tik pokylių salės nuoma vestuvėms, tai sodybos nuoma šventėms su atskiru išėjimu į vidinį kiemą!

Sodybos nuoma šventėms – sodybos "Tatjanos Dvaras" privalumai:

 • Sodyba vestuvėms - švęsdami vestuves mūsų dvare, šventės akimirkas kviečiame leisti ne tik restorane, bet ir žaluma apsupto dvaro vidiniame kieme, kur puikiausiai tinka įsiamžinti nuotraukose prie puošnaus fontano, pasivaikščioti dvaro teritorijoje bei pasprukti kelioms akimirkoms nuo garsios ir linksmos muzikos.
 • Vestuvių organizavimas . Jūsų gražiausios šventės organizavimu pasirūpins mūsų ilgametę patirtį turintis profesionalus kolektyvas. Vestuvių šventei paruošime gardžius patiekalus iš šviežiausių produktų, papuošime pokylių salę pagal Jūsų pageidavimus ir šventės tematiką, o taip pat visos šventės metu aptarnausime susirinkusius svečius.
 • Vestuvės gamtoje. Po linksmos ir triukšmingos pirmos vestuvių šventės dienos, kviečiame pasilikti jaukiai nakvynei dvare įkurtuose kambariuose, o antrą vestuvių dieną švęsti dvaro vidiniame kieme, skanaujant šviežių firminių šašlykų.

 • Kodėl sodybos nuoma Vilniuje - puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms?
  Sodybos nuomos kaina apima visos puotos organizavimą, o tai yra: prabangios pokylių salės nuoma, talpinančios iki 120 svečių, su atskiru išejimu į sodybos vidinį kiemą. Dvaro vidiniame kieme, kur yra įrengtas šiuolaikinis ir prabangus fontanas, puikiai tinka ne tik įsiamžinti nuotraukose, bet ir mėgautis neapsakomais gamtos vaizdais bei pailsėti nuo miesto šurmulio.

  Kuo vestuvių šventė mūsų dvare išskirtinė?
  Tatjanos Dvaro sodybos nuoma vestuvėms Vilniuje išsiskiria ne tik savo prabangiu interjeru, bet ir firminiu patiekalu, kuris yra pateikiamas vidurnaktį, o taip pat atskiru vidiniu kiemu, kur galima pasimėgauti gamta, pailėtis ant įrengtų suoliukų bei įsiamžinti nuotraukose.

  Sodybos nuoma šventėms
  Tatjanos Dvaro sodyba kviečia švęsti ne tik vestuves, bet ir kitas Jūsų šeimos šventes. Sodybos nuoma gimtadieniams, krikštynoms, įmonės vakarėliams ir jubiliejams.

  Galerija Plačiau apie sodybos nuomą