Sodyba vestuvėms
Prabangi ir išskirtinė šventė

Vestuvės sodyboje – vestuvių šventė sodyboje savo pradžią skaičiuoja dar nuo senovinių laikų. Vestuvės sodyboje savo populiarinimą gavo viduramžyje, o kai kurios tradicijos išsisaugojo iki šiandien dienos. Prabangios rafinuotos kolonos, puošnios ir išskirtinės suknelės, tais laikais populiarios šukuosenos, kareta ir iškilminga vestuvių ceremonija dvare – būtent taip yra charakterizuojamos tų metų vestuvės.

Sodyba vestuvėms
Išskirtinė vieta

Tatjanos Dvaro sodyba vestuvėms – kaip ir senoviniais laikais čia Jus pasitiks svečių būrys prie raudonojo kilimo, kuris nuves Jus tiesiai į šventės vietą, kur mėgausitės nuostabiomis akimirkomis artimųjų rate.
Sodybos nuoma vestuvėms – išskirtinis jaunųjų pasirinkimas neprilygstamoms ir nepakartojamoms vestuvėms. Mūsų dvaras su gražiu kraštovaizdžiu – tai unikalus pasirinkimas vestuvių šventei.

Sodyba vestuvėms


Į ką verta atkreipti dėmesį?
Įsidėmėkite

Rinkdamiesi sodybą vestuvėms atkreipkite dėmesį, kad ji atitiktų Jūsų poreikius ir pageidavimus.
Lokacija ir privažiavimas. Vienas svarbiausių aspektų, kad Jūsų pasirinka sodyba vestuvėms būtų lengvai pasiekiama Jūsų vestuvių svečiams.
+ Tatjanos Dvaras yra įskūręs vos 15 min. nuo Vilniaus centro, o privažiavimaas prie dvaro yra išties patogus – asfaltuotas kelias iki pat durų, o šalia – automobilių parkavimo uždaroma aikštelė, kurioje visi svečiai drąsiai ir saugiai galės palikti savo automobilius.
Komfortiški kambariai. Jauki ir patogi nakvynė nemažiau svarbus elementas po triukšmingos ir šurmulingos šventės. Nevarkite naktį grįždami namo po linksmos šventės.
Nakvynė Vilniuje Tatjanos Dvare – tai patogi ir komfortiška Jūsų ir Jūsų svečių nakvynė. Moderiniai įrengti kambariai su patogiomis lovomis ir atskira erdve – išties geras pasirinkimas Jūsų poilsiui.

Sodybos nuoma vestuvėms
Ceremonija lauke
Dvaro vidiniame kieme

Kodėl sodyba vestuvėms – išties geras pasirinkimas ir kokiais privalumai pasižymi sodybos nuoma šventei?
Sodyba nuoma vestuvėms Vilniuje turi dar daugiau privalumų, negu tiesiog nakvynė po šventės.
Sodyba vestuvėms leidžia organizuoti lauko ceremoniją ar vakarėlį. Lauko ceremoniją be jokių trūkdžių drąsiai galite organizuoti Tatjanos Dvaro vidiniame kieme – čia be abejonių, edrvioje aplinkoje, užteks vietos visiems Jūsų svečiams, o prabangus fontanas – tai puikus elementas šventinei fotosesijai.

Sodyba vestuvėms


Patalpų dydis
Erdvi pokylių salė

Erdvi Tatjanos dvaro pokylių salė. Rinkdamiesi vietą Jūsų šventei, atkreipkite dėmesį į tai, kiek žmonių talpina pokylių salė. Pasirūpinkite ir apgalvokite, kad svečiams būtų komfortiška ir užtektų vietos ne tik prie šventinio stalo, bet ir linksmiems šokiams. Tatjanos dvaro pokylių salė vestuvėms talpina netgi iki 120 svečių ir užtikrina, kad prie tokio svečių skaičiaus bus tikrai komfortiška ir jauku ir vietos nei vienam svečiui tikrai nepritrūks.

Sodybos nuoma Vilniuje


Sodyba vestuvėms
Kaina

Sodybos nuomos kaina vestuvėms apima visišką šventės organizavimą, įskaitant ir: maisto gamyba šventei, pokylių salės nuoma su atskiru išėjimu į vidinį kiemą, papildomai taip pat pasirūpinkite ir nakvyne po šventės Jūsų svečiams. Susisiekte su mumis ir gaukite individualų kainos pasiūlymą


SusisiektiGalerijaSodybos nuoma vestuvėms Vilniuje